UUDISED!​​
 

 • Avasime REGISTREERUMISE SÜGIS 2022 grupitundidesse TARTUS ja TALLINNAS! Tule vali endale sobiv päev ja kellaaeg! 
   

 • TUNNIPLAAN sügis 2022 (augustikuu lõpus lisanduvad õpetaja Merle grupid Tallinnas ja Viimsis)
   

 • Oled uus või varasem beebiviiplemise huviline, TULE SUVETUNDI!
  Järgmine suvetund:
   TARTUS  16. augustil kl 11:00 
  TALLINNAS 16. augustil kl 11:30


   

 • 14. augustil saad osaleda TASUTA beebitunnis Melliste raamatukogus!
  Registreerumiseks kirjuta: melliste.raamatukogu@kastre.ee
   

 • Ootad alles beebit või on beebi veel väga väike? Soovid saada infot beebiviiplemise kursuste kohta e-postile? Lisa end ootenimekirja!
   

 • Grupitundidesse ja veebikursustele registreerudes saad nüüd valida 3-osalise järelmakse võimaluse! (Aga kasuta seda võimalust läbimõeldult ja vastutustundlikult, eks! 🙏)
   

 • Beebiviiplemine on nüüd registreeritud täiendkoolituse pakkujana, mis tähendab, et sinu järgmise aasta tuludeklaratsioonil märgitakse meile makstud kursusetasud koolituskuludeks, millelt arvestatakse tulumaksusoodustust. 
   

 • NB! Beebiviiplemise kursusi saab kinkida ka KINKEKAARDINA. Kirjuta oma soovist beebiviiplemine@gmail.com

 • Tahaksid teha meie beebitundi kodus, sõprade seltsis/lapse sünnipäeval? KUTSU MEIE ÕPETAJA KÜLLA! Kirjuta beebiviiplemine@gmail.com


   

Beebiviiplemise kursuste ülesehitus

Beebiviiplemise programm koosneb kümnest 30-45 minuti pikkusest laulutunnist, mis toimuvad kord nädalas kursustena mõnusates lastele sobivates stuudiotes või veebikursusena. Leiad meie ÕPPEKAVAD siit.

Iganädalase tunni jooksul õpime läbi laulu-tantsu-pillimängu üle 250 igapäevaelu puudutava viipe (rutiinsed tegevused, igapäevased esemed, söögid, pereliikmed, loomad-linnud, transpordivahendid jne). Tunnis kasutame nii teada-tuntud lastelaule kui ka pärimuslikke viise. Ühes grupis on umbes 10 last.

Lapse jaoks on tund nagu beebide lauluring, kus ta saab rõõmu tunda muusika ja laulu sees olemisest Lapsevanema jaoks on see võimalus õppida üks põnev uus oskus, millega lapse arengut toetada ning mida lapsega kodus praktiseerida.

Beebiviiplemise kursused algavad üldiselt 3 korda aastas: septembris, jaanuaris ja märtsis. Suviti korraldame aeg-ajalt toimuvaid suvetunde vabas õhus.

 • Algajate tundidesse ja veebikursusele ootame eelkõige 6-14-kuuste lastega peresid. Erandid on võimalik läbi rääkida, sest õigupoolest pole kunagi liiga vara ega liiga hilja viiplemisega alustada. Vaata täpsemat programmi.
  Liitu järgmise kursuse ootenimekirjaga.
   

 • Mudilaste tundidesse võtame algajate grupi läbinud 1-2-aastaseid põnne, kes liiguvad juba oma jalal ringi. Mudilaste tunde iseloomustavad eakohased ringmängud ja veidi keerukamate mõistete (nt värvid, lihtne loendamine jms) tutvustamine. Vaata täpsemat programmi.
  Liitu järgmise kursuse ootenimekirjaga.

Toimumiskohad ja ajakava

Grupid käivad koos:

 • Tallinnas kesklinnas ja Nõmmel

 • Viimsis 

 • Tartus Pauluse kiriku lähistel Tartu Joogakeskuses

Jooksvat infot saad meie sotsiaalmeedialehtedelt @Beebiviiplemine.
Tunniplaani leiad siit.

Veebikursused

Kui elad mujal Eestis, hoopis laias maailmas või lihtsalt eelistad kodus õppida, siis liitu meie paar korda aastas toimuvate veebikursustega. Saad põhjaliku sissejuhatuse sellesse, kuidas kodus omal käel beebiga viipeid kasutama hakata. Tutvustame suurt hulka igapäevaeluks vajalikke viipeid. Lisaks saad õppida vahvaid laule ja tegevusi meie iganädalastes Zoomi-tundides. Meie Facebooki-kogukonda on koondunud hulk uusi ja vanu beebiviiplejaid, kelle kogemused ja edulood innustavad sindki sel põneval teekonnal.