UUDISED!

 • Kõigile uutele huvilistele soovitame sissejuhatavat MINIKURSUST "Beebiviiplemine: Mis? Kellele? Milleks? Kuidas?". Sellest saad kõik esmased teadmised ja näpunäited, et kodus beebiviiplemisega algust teha. 
   

 • Zoomitundidega veebikursus alustas septembris, praegu saad liituda iseseisvalt ja omas tempos läbitava kursusega. Registreeru siin!
   

 • AVASIME REGISTREERUMISE sügis 2021 grupitundidesse. Vaata täpsemalt siit!NB! Lähtume grupitundide korraldamisel riiklikest piirangutest ja juhistest huvihariduse korraldajaile - ole valmis näitama oma COVID-tõendit või saabu varakult, et teha kohapeal kiirtest (3€/tk). Kiirtestimise soovist anna palun eelnevalt märku, et teaksime arvestada!
   

 • Ootad alles beebit või on beebi veel väga väike? Kui soovid alati saada uute kursuste infot esimesena, lisa end ootenimekirja siin!

Beebiviiplemise kursuste ülesehitus

Beebiviiplemise programm koosneb kümnest 30-45 minuti pikkusest laulutunnist, mis toimuvad kord nädalas kursustena mõnusates lastele sobivates stuudiotes või veebikursusena. 

Iganädalase tunni jooksul õpime läbi laulu-tantsu-pillimängu üle 250 igapäevaelu puudutava viipe (rutiinsed tegevused, igapäevased esemed, söögid, pereliikmed, loomad-linnud, transpordivahendid jne). Tunnis kasutame nii teada-tuntud lastelaule kui ka pärimuslikke viise. Ühes grupis on umbes 10 last.

Lapse jaoks on tund nagu beebide lauluring, kus ta saab rõõmu tunda muusika ja laulu sees olemisest Lapsevanema jaoks on see võimalus õppida üks põnev uus oskus, millega lapse arengut toetada ning mida lapsega kodus praktiseerida.

Beebiviiplemise kursused algavad üldiselt 3 korda aastas: septembris, jaanuaris ja märtsis. 

 • Algajate tundidesse ja veebikursusele ootame eelkõige 6-14-kuuste lastega peresid. Erandid on võimalik läbi rääkida, sest õigupoolest pole kunagi liiga vara ega liiga hilja viiplemisega alustada. Vaata täpsemat programmi.
  Liitu järgmise kursusega.
   

 • Mudilaste tundidesse võtame algajate grupi läbinud 1-2-aastaseid põnne, kes liiguvad juba oma jalal ringi. Mudilaste tunde iseloomustavad eakohased ringmängud ja veidi keerukamate mõistete (nt värvid, lihtne loendamine jms) tutvustamine. Vaata täpsemat programmi.
  Liitu järgmise kursusega.

Toimumiskohad ja ajakava

Grupid käivad koos mitmes linnas:

 • Tallinnas Viimsis ja Nõmmel

 • Tartus Pauluse kiriku lähistel Tartu Joogakeskuses

Jooksvat infot saad meie sotsiaalmeedialehtedelt. Sügis 2021 tunniplaani leiad siit.

Veebikursused

Kui elad mujal Eestis või hoopis laias maailmas või lihtsalt eelistad kodus õppida, siis liitu meie paar korda aastas toimuvate veebikursusega. Saad põhjaliku sissejuhatuse sellesse, kuidas kodus omal käel beebiga viipeid kasutama hakata. Tutvustame suurt hulka igapäevaeluks vajalikke viipeid. Lisaks saad õppida vahvaid laule ja tegevusi meie iganädalastes Zoomi-tundides. Veebibeebiviiplemise Facebooki-kogukonda on koondunud hulk uusi ja vanu beebiviiplejaid, kelle kogemused ja edulood innustavad sindki sel põneval teekonnal.