top of page

Mis on beebiviiplemine?

Beebiviiplemine on ühest küljest beebide muusikaring, kus õpime läbi laulude, tantsude, pillimängu ja salmikeste eesti viipekeele viipeid. Teisalt on see eriline suhtlusviis, mis aitab sul saavutada oma lapsega veelgi parema kontakti ning anda talle võimaluse ennast väljendada juba enne rääkima hakkamist! Viipeid kasutad igapäevaelu käigus beebiga askeldades ning õige pea muutub see loomulikuks osaks teie omavahelisest suhtlusest. 

Beebiviiplemine on eesti viipekeelel põhinev eestikeelne programm, mis koosneb 10-tunnilistest kursustest ja veebitoest. Programmi muusikaline ja sisuline pool on seotud eesti folklooripärandiga, tundide ülesehituses on arvestatud beebide ja väikelaste arengupsühholoogiat ning konsulteeritud eesti viipekeele ekspertidega. 

Programm on mõeldud tavapärase arenguga kuuljatele lastele, aga beebiviiplemisest on abi leidnud ka pered, kelle laste kõne areng vajab lisatoetust. Kui sul on kahtlusi, kas sinu lapsele beebiviiplemine sobib, võta julgesti meiega ühendust ja räägime läbi.

NT_009.jpg
bottom of page